Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

ВІДЕОКОНТРОЛЬ-Рубіж став мобільним

Понеділка, 5 Серпня 2013
Автоматизований комплекс ВІДЕОКОНТРОЛЬ-Рубіж створений вітчизняними інженерами компанії "ОЛЛІ Транс" для сприяння пошуку крадених машин, розкриттю різних злочинів, пов'язаних з автомобільним транспортом, і злочинів з використанням транспортних засобів.
Як відомо, в подібних системах за допомогою відеокамер, встановлених на дорогах, цілодобово контролюється дорожній рух. Кожен зареєстрований системою автомобіль перевіряється по базах даних розшуку і, якщо виявлено збіг розпізнаного його реєстраційного знака і записи в такій базі даних, інспектор ДАІ отримує сигнал про виявлення і може вжити заходів до затримання.
Однак багато хто вже встановлені в Україні такі системи жорстко «прив'язані» до стаціонарних постах ДАІ. Але ті розташовані тільки на заміських трасах, на виїздах з міст. Навіть там кількість знайдених транспортних засобів вже обчислюється тисячами.
Іноді, зловмисники ховають викрадений автомобіль у місті. Для контролю внутрішньоміських магістралей, перехресть, небезпечних ділянок доріг потрібна інша, розподілена система, що забезпечує роботу комплексів незалежно від близькості приміщень постів ДАІ.
 
Видеоконтроль-Рубеж

Нова мобільна система розпізнавання номерних знаків - ВІДЕОКОНТРОЛЬ-Рубіж - спочатку орієнтована на вирішення цих завдань. Комплекс має універсальну, розподілену (хмарну SaaS) структуру, підключену до єдиного центру обробки інформації. Устаткування встановлюється в салон автомобіля, может працювати з рухомого автомобіля, або взагалі автономно поза системою електроживлення авто.
 
Видеоконтроль-Рубеж
 
При цьому мобільний комплекс зберігає всі переваги розподіленої системи обробки:
  • Мінімально можливий трафік передачі даних
Інформація з відеокамер обробляється і передається по лініях зв'язку з мінімальним трафіком в єдиний центр, де всі дані автоматично аналізуються, при необхідності розсилаються в реальному часі патрульним службам та іншим зацікавленим структурам.
  • Завжди актуальні бази розшуку
При такому рішенні автоматично вирішується проблеми з актуалізацією (оновленням) баз розшуку - немає необхідності розміщувати бази розшуку на кожному комп'ютері, на якому здійснюється розпізнавання.
  • Висока ефективність
Єдиний центр зберігання всієї зібраної інформації дозволяє здійснювати її більш ефективну обробку і прискорити процес розшуку. Як тільки розисківаемих автомобіль потрапив в базу, починається процес його пошуку співробітниками ДАІ.
А пошук по загальному наявному журналу займає секунди. Можна формувати вузькоспеціалізовані запити, що дозволяють навіть у величезному журналі відразу знайти тільки цікавлять дані про зареєстроване автомобілі.
Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти