Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

Новини індустрії

У Києві базові станції монтують на стовпах контактної мережі

микросоты Постійно зростаючий обсяг трафіку в мобільних мережах, змушує операторів і виробників обладнання знаходити нові рішення, що дозволяють збільшити пропускні спроможності мережі в тих місцях де це буде потрібно, і при цьому не витрачаючи сотні тисяч доларів на установки повноцінних базових станцій. Завдяки цьому світло побачили пристрою з назвою - мікростільники.

У Києві запрацював перший автоматичний комплекс фотофіксації порушень ПДР

Inrix МВС запустило в тестовому режимі систему відеофіксації порушень правил дорожнього руху. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. За його словами, в системі поки працюють лише три камери, одна з них встановлена в Києві на вулиці Олени Теліги.

OLLI Trans бере участь в InterTraffic Amsterdam (LIVE)

InrixГрупа українських компаній, які працюють в сфері безпеки і контролю дорожнього руху предствіла свої власні розробки на спеціалізованій міжнародній виставці InterTraffic, яка проходить з 5 по 8 квітня в Амстердамі. ОЛЛІ ТРАНС бере участь в цій виставці спільно з іншими компаніями, які входять в об'єднання однодумців в VIT Community.
RSS-матеріал
Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти