Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

OLLI Trans бере участь в InterTraffic Amsterdam (LIVE)

InrixГрупа українських компаній, які працюють в сфері безпеки і контролю дорожнього руху предствіла свої власні розробки на спеціалізованій міжнародній виставці InterTraffic, яка проходить з 5 по 8 квітня в Амстердамі. ОЛЛІ ТРАНС бере участь в цій виставці спільно з іншими компаніями, які входять в об'єднання однодумців в VIT Community.
З моменту запуску в 1972 році Intertraffic Amsterdam обраний професіоналами галузі як ідеальне місце для ділових контактів. Проходячи 1 раз в 2 роки виставка, представляє останні досягнення в області дорожньої інфраструктури, управління дорожнім рухом, забезпеченням безпеки, організації автостоянок тощо. Успішне проведення виставки Intertraffic Amsterdam протягом ряду років призвело до того, що тепер проект поширився на інші країни і проводиться в Туреччині, Китаї та Північній Америці.
Чому фахівці з усього світу приїжджають на Intertraffic в Амстердам?
  • Intertraffic Amsterdam - кращий спосіб познайомитися з останніми досягненнями і тенденціями розвитку галузі.
  • Intertraffic Amsterdam - проходить раз на 2 роки, що гарантує новизну представлених продуктів і рішень.
  • Інновація - ключове слово для Intertraffic Amsterdam.
  • Intertraffic Amsterdam пропонує всебічний огляд сучасних можливостей транспортної індустрії, забезпечений участю близько 700 учасників виставки з 40 країн під одним дахом.
  • Intertraffic Amsterdam - місце, де зустрічаються більш ніж 25000 відвідувачів-фахівців з учасниками виставки, спілкуються і налагоджують спільний бізнес.
  • Intertraffic Amsterdam - допомога у вирішенні Ваших завдань у транспортній сфері, таких як організація дорожнього руху, парковок, будівництво та експлуатація доріг.
 
Трансляція з стенду (Powered by OLLI Trans):
 
Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти