Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

Дані про трафік для смартфона з Ubuntu

Продавець інформації про трафік в реальному часі компанія INRIX уклала угоду з компанією Canonical, чий софт лунає через відкриті ресурси, про надання інформації про трафік, аваріях та паркувальних місцях для смартфона з операційною системою Ubuntu, BQ's Aquaris E4.5.
Новий телефон буде отримувати дані від INRIX через систему NearBy Scope, надаючи користувачам важливу інформацію, що включає:
• Попередження про аварії. Користувач буде знати, що чекає його попереду на дорозі, включаючи деталі аварії та очікуваний вплив інциденту на трафік, а також найкоротший шлях до мети призначення.
• Дорожні камери. Користувачі NearBy Scope зможуть бачити статичні зображення та відео (там, де це можливо) в реальному часі з місцевих камер, розташованих уздовж головних автомагістралей, отримуючи інформацію про умови трафіку на дорозі попереду.
• Паркінг. Інформація про наявність паркувальних місць попереду, про ціни, максимального часу стоянки і т.д.  
 
Нагадаємо, подібний сервіс в Україні надає проект ВІДЕОПРОБКИ, який здійснює моніторинг дорожньої ситуації через мережу дорожніх камер. Дані, включаючи живе відео, доступні поки тільки для смартфонів на базі ОС Андроїд.
Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти